There’s no i in team

Pieter Bas Koevermans LLM

Partner | Director

+31 (0)6 10 180 346

koevermans@briq.nl

Rogier van Wijngaarden

Partner | Director Agency

+31 (0)6 10 180 486

vanwijngaarden@briq.nl

Martijn van Rutten RT

Partner | Director Valuations

+31 (0)6 21 316 858

vanrutten@briq.nl

Alexander Koevermans

Real Estate Agent | Offices

+31 (0)6 52 004 445

alexander@briq.nl

Caroline van Leeuwe LLM

Real Estate Agent | Retail

+31 (0)6 45 752 657

vanleeuwe@briq.nl

Wijnand de Ruiter

Partner | Capital Markets

+31 (0)6 15 61 19 38

deruiter@briq.nl

Johan de Haan RMT

Partner |  Director Industrial & Logistics

+31 (0)6 52 616 956

dehaan@briq.nl

Roos van Voorden

Real Estate Agent | Industrial & Logistics

+31 (0)6 15 601 440

vanvoorden@briq.nl

Stefanie Schepens LLM

Occupier Consultant | Real Estate Agent

+31 (0)6 46 371 834

schepens@briq.nl

Nanette Speelman

Office Manager

+31 (0)10 511 99 55

speelman@briq.nl

Diederik de Geus MSc

Partner | Director Asset Management

+31 (0)6 41 290 679

degeus@briq.nl

Jos Borsboom RT

Valuer

+31 (0)6 15 612 427

borsboom@briq.nl

Duco Gommers

Director Occupier Services

+31 (06) 11 416 107

gommers@briq.nl

Sietske Pijzel

Assistant Valuations

+31 (0)10 511 99 55

pijzel@briq.nl

Dennis Bakker

Real Estate Assistant | Offices

+31 (0)6 29 038 601

bakker@briq.nl

Aleksandra Pikard

Finance

+31 (0)10 511 99 55

pikard@briq.nl

Uw partner in vastgoed staat altijd voor u klaar.

Laatste nieuws


Stichting Havensteder verkoopt De Fabriek van Delfshaven aan Zappoffice B.V.

Het voormalige fabriekscomplex gelegen aan de Schie in Rotterdam dateert uit circa 1890 en is door Stichting Havensteder hoogwaardig gerenoveerd.…

8 okt
Lees meer