There’s no i in team

Pieter Bas Koevermans LLM

Partner | Director

+31 (0)6 10 180 346

koevermans@briq.nl

Rogier van Wijngaarden

Partner | Director Agency

+31 (0)6 10 180 486

vanwijngaarden@briq.nl

Martijn van Rutten RT

Partner | Director Valuations

+31 (0)6 21 316 858

vanrutten@briq.nl

Alexander Koevermans

Real Estate Agent | Offices

+31 (0)6 52 004 445

alexander@briq.nl

Caroline van Leeuwe LLM

Real Estate Agent | Retail

+31 (0)6 45 752 657

vanleeuwe@briq.nl

Wijnand de Ruiter

Partner | Capital Markets

+31 (0)6 15 61 19 38

deruiter@briq.nl

Johan de Haan RT

Real Estate Agent | Industrial & Logistics

+31 (0)6 52 616 956

dehaan@briq.nl

Roos van Voorden

Real Estate Agent | Industrial & Logistics

+31 (0)6 15 601 440

vanvoorden@briq.nl

Stefanie Schepens LLM

Occupier Consultant | Real Estate Agent

+31 (0)6 46 371 834

schepens@briq.nl

Nanette Speelman

Office Manager

+31 (0)10 511 99 55

speelman@briq.nl

Diederik de Geus MSc

Partner | Director Asset Management

+31 (0)6 41 290 679

degeus@briq.nl

Jos Borsboom

Junior valuer

+31 (0)6 10 162 864

borsboom@briq.nl

Aleksandra Pikard

Finance

+31 (0)10 511 99 55

pikard@briq.nl

Uw partner in vastgoed staat altijd voor u klaar.

Laatste nieuws


Hands-on Asset Management kan niet zonder energie, kwaliteit en ervaring!

Bent u vastgoedeigenaar of fondsmanager en bent u op zoek naar stabiele rendementen voor een langere termijn? Of wilt u…

23 nov
Lees meer